اخبار

مکتب شهید سلیمانی بهترین مصداق مکتب انسان کامل است

دکتر علی خندق آبادی، عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی،  امروز چهارشنبه، 4 اسفند ماه در روز پایانی سومین کنفرانس بین المللی «مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» که از 30 بهمن ماه در تهران آغاز به کار کرده است، درباره سردار شهید سلیمانی گفت:
«مکتب شهید سلیمانی شگفت انگیز بود زیرا توانست ساختاری از سبک زندگی بدیع در عصر ما ایجاد کند تا به اهداف معنوی برسیم. سردار سلیمانی بر اساس سخنان رهبر معظم ایران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، پس از شهادت، الگوی بین‌المللی مکتب فلسفی مقاومت نامیده شد. تشییع شگفت انگیز او در شهرهای داخلی استان های ایران و عراق، اخلاص قاسم سلیمانی را به دیگران نشان داد، همانطور که در قرآن کریم داریم اگر کسی خدا را دوست داشته باشد خداوند او را محبوب سایر جوامع قرار می دهد.»
وی در ادامه افزود:
«علاوه بر این، او یک شخصیت پاراسیاسی بود که جنبه های سیاسی نتوانست او را در طول زندگی تحت تاثیر قرار دهد. همه او را حتی ابرقدرت ها و دشمنانش تحسین خواهند کرد. بر اساس فرموده رهبر معظم ایران، حضرت آیت الله خامنه ای: اگر شخصیت های مومن رفتار خود را با فداکاری خود همراه کنند، به انواع الگوی قاسم سلیمانی در راه خود می رسند. مکتب شهید سلیمانی بهترین درس برای پیروی از مکتب انسان کامل است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه − = 0