اخبار

نشست «قرآن و صلح با نگاهی به چشم‌انداز پیش رو» برگزار می‌شود

سومین پیش نشست همایش بین‌المللی «ادیان و صلح‌آفرین در هزاره سوم: ظرفیت‌ها و چالش‌ها» با موضوع «قرآن و صلح با نگاهی به چشم‌انداز پیش رو» به همت انجمن علمی مطالعات صلح ایران با همکاری مرکز همکاری‌های علمی و بین‌الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می‌شود.

در این نشست تخصصی حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی فیروزی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با موضوع «رویکرد حق‌محور به صلح از منظر قرآن کریم»، حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی عیسی‌زاده، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با موضوع «مبانی قرآنی مواجهه امام خمینی(ره) با پیروان ادیان در دستیابی به صلح جهانی» و محمد منصوری‌نژاد، عضو هیئت علمی و مسئول دین‌پژوهی انجمن علمی مطالعات ایران با موضوع «مناسبات ادیان با صلح و ناصلح در متاورس» به ارائه مقاله می‌پردازند و حجت‌الاسلام والمسلمین جلال عراقی دبیر علمی این نشست است.

این نشست علمی روز سه‌شنبه، ۲۶ مهرماه، از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی واقع در پردیسان قم، طبقه دوم  برگزار می‌شود. همچنین علاقه‌مندان جهت شرکت در جلسه می‌توانند از طریق فضای مجازی به نشانی Dte.bz/danaee اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 × = سی دو