اخبار

هشدار وزیر صهیونیست نسبت به پایین آمدن کارایی ارتش این رژیم

هشدار وزیر صهیونیست نسبت به پایین آمدن کارایی ارتش این رژیم

به نقل از رادیو ارتش رژیم صهیونیستی، “دیوید امسالیم”، وزیر همکاری های منطقه ای رژیم صهیونیستی اعلام کرد که وضعیت تمرد و سرکشی در داخل ارتش این رژیم گسترش یافته که موجب پایین آمدن کارایی ارتش اسراییل شده و خطرناک می باشد.

وی افزود: افرادی که در داخل ارتش اسراییل تمرد کرده اند باید مجازات شوند، زیرا این مساله بسیار خطرناک است و در سریع ترین زمان ممکن باید حل شود.

امسالیم خاطرنشان کرده که اگر این مساله زود حل نشود در آینده پیامدهای خطرناکی برای رژیم صهیونیستی به دنبال خواهد داشت.

اظهارات این وزیر صهیونیست درپی آن مطرح شد که اخیرا تومر بار، فرمانده نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به اعتراض افسران گفته بود که کارایی ارتش پایین آمده است.

وی تاکید کرد که ارتش صهیونیستی هیچ ارتباطی با تصمیماتی که در سطوح سیاسی اتخاذ می شود، ندارد.

در روزهای اخیر، بنیامین نتانیاهو رایزنی‌های گسترده‌ای با “یارلو لوین” وزیر دادگستری و “اسحاق هرتزوگ” رئیس رژیم صهیونیستی انجام داده است، زیرا او تلاش می‌کند فرمولی برای اعلام توقف طولانی‌مدت لایحه تغییرات قضایی، با هدف مهار تنش‌ها و آرام کردن بحران کارآیی در ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال تصویب این طرح پیدا کند.

کمیته خارجی و امنیت کِنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) قرار است امروز (چهارشنبه) برای بررسی سطح کارایی ارتش این رژیم درپی هشدارها نسبت به تضعیف ارتش در سایه فراگیر شدن تمرد نظامیان از خدمت در بخش های مختلف ارتش اسراییل در اعتراض به طرح تغییرات قضایی کابینه نتانیاهو، جلسه برگزار می‌کند.

روزنامه صهیونیستی «اسرائیل الیوم» در این باره نوشت که این جلسه به درخواست نمایندگان جناح اپوزیسیون و در پی هشدارهای «تامر بار» فرمانده نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی نسبت به ناکارآمدی ارتش این رژیم در شرایط فعلی حاکم بر سرزمین‌های اشغالی برگزار می‌شود.

این روزنامه اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پس از هشدار فرمانده نیروی هوایی از برگزاری جلسه کابینه امنیتی خودداری کرد و همین مساله باعث شد اعضای جناح اپوزیسیون خواستار برگزاری جلسه فوری کمیته خارجی و امنیتی پارلمان شوند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی شنبه هشدار داده بود که کارآیی ارتش رژیم صهیونیستی آسیب دیده و دیگر به سطح قبلی بازنخواهد گشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج − 4 =