اخبار

ژنرال اسرائیلی: تنوع کیفی سلاح مقاومت «وحشت آفرین» است

ژنرال اسرائیلی: تنوع کیفی سلاح مقاومت «وحشت آفرین» است

یک ژنرال صهیونیست اعلام کرد، آنچه که تل‌آویو را بیش از هر چیز به وحشت انداخت کیفیت و نوع تسلیحاتی است که هم‌اکنون در اختیار گروه‌های مقاومت قرار دارد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم فرمانده پایگاه هوایی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال نقب اعلام کرد، بیش از آنکه کمیت و حجم تسلیحات موجود در نزد دشمنان مان، ما را نگران کند، کیفیت این تسلیحات ما را به وحشت انداخته است.

امیر بوخبوط خبرنگار نظامی پایگاه خبری واللا شامگاه روز شنبه به نقل از گلعاد کانان فرمانده این پایگاه واقع در جنوب فلسطین اشغالی اعلام کرد: مهمترین خطری که نیروی هوایی اسرائیل را تهدید می‌کند از جانب ایران، سوریه و لبنان خواهد بود.

او اذعان کرد سطح خطری که ما از سوی ایران، سوریه و لبنان احساس می‌کنیم مربوط به شمار موشک‌ها نیست، بلکه کیفیت آنها، ما را به وحشت انداخته است زیرا این تهدید روز به روز هم بزرگتر می‌شود.

به گفته رسانه‌های عبری زبان، موشک باران اخیری که از شمال فلسطین اشغالی و غزه علیه رژیم صهیونیستی انجام گرفت به شدت محافل تصمیم گیری این رژیم را به وحشت انداخته و باعث شده است تا بسیاری از کارشناسان این رژیم آن را نمونه جنگ آتی علیه رژیم‌شان توصیف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 5 = چهل پنج