اخبار

کنعانی: آخرین اظهارنظرها در آمریکا نشانگر تغییر نگرش به ماهیت رژیم صهیونیستی است

کنعانی: آخرین اظهارنظرها در آمریکا نشانگر تغییر نگرش به ماهیت رژیم صهیونیستی است

سخنگوی وزارت امور خارجه نوشت: نگاهی به فضای عمومی در آمریکا به‌عنوان پدرخوانده رژیم جعلی ‎اسرائیل و آخرین اظهارنظرها و افکارسنجی‌ها نشانگر تغییر ملموس در نوع نگرش به ماهیت آپارتاید این رژیم است.

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه درباره فضای عمومی در آمریکا در خصوص رژیم صهیونیستی در رشته‌توئیتی نوشت: نگاهی به فضای عمومی در آمریکا به‌عنوان پدرخوانده رژیم جعلی ‎اسرائیل و آخرین اظهارنظرها و افکارسنجی‌ها نشانگر تغییر ملموس در نوع نگرش به ماهیت آپارتاید این رژیم است.

وی افزود: بر اساس آخرین نظرسنجی دانشگاه مریلند، 20 درصد از جمهوری‌خواهان و 44 درصد از دموکرات‌ها، اسرائیل را ‎نژادپرست می‌دانند و حمایت از جنبش ‎تحریم رژیم صهیونیستی نیز افزایش یافته است.

‏کنعانی ادامه داد: قطعاً در صورت باز شدن فضای آزادی بیان علیه صهیونیست‌ها و رها شدن آمریکا از سیطره لابی صهیونیستی و نظرسنجی گسترده و مستقل‌تر از مردم آمریکا، نتایجی شگفت‌انگیزتر علیه ماهیت و موجودیت این رژیم جعلی اسرائیل به‌دست می‌آید.

سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: افکار عمومی و نخبگان آمریکا حق دارند در جست‌وجوی پاسخ به این پرسش باشند که؛ چرا رژیم‌های آمریکا منافع مردم این کشور و دهها کشور و ملتی که آنها را فقط به‌زبان «متحد» خود می‌نامند، قربانی رژیم غاصب، آپارتاید، غیردموکراتیک و رو به اضمحلال صهیونیستی می‌کنند؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = ده