اخبار

امیرعبداللهیان: موفقیت‌هایی در عرصه دیپلماسی حاصل شد/ خبرهای خوشی در سال جدید به مردم نوید می‌دهم

وزیر خارجه کشورمان خاطر نشان کرد ما خوشبختانه سال جدید را در شرایطی آغاز می‌کنیم که موفقیت هایی در عرصه دیپلماسی حاصل شده است.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در حاشیه مراسم دیپلماتیک نوروز گفت برنامه‌ای که امروز برگزار شد با حضور سفرای خارجی در ایران هدف اصلیش معرفی هرچه بهتر آداب و فرهنگ ملی سرزمین عزیزمان ایران بود.

وی افزود در این چهارچوب ما آثار زیادی را در یونسکو به ثبت رساندیم. هر آنچه را که مربوط به نوروز هست و به ایران مربوط می شود معتقدیم که هنوز کار زیادی انجام نشده با وجود ثبت آثار و با وجود معرفی هنرها و آثار باستانی ایران. ولی آنقدر این آثار بزرگ است و ظرفیت ها عظیم هست که فکر می کنم سال ها جا دارد کار کنیم و این فرهنگ و این آثار رو به جهان معرفی کنیم.

امیرعبداللهیان ادامه داد من با استفاده از این فرصت می خواهم بهترین ها را آرزو کنم برای یکایک ایرانی های عزیز در سرزمین مادری و در خارج از کشور.

وی خاطر نشان کرد ما خوشبختانه سال جدید را در شرایطی آغاز می کنیم که موفقیت هایی در عرصه دیپلماسی حاصل شده و این موفقیت ها بیش از آنچه تاکنون اطلاع رسانی شده رقم خواهد خورد و به آینده بسیار خوشبین هستیم و خبرهای خوش در سال جدید رو به مردم عزیزمان نوید می دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + چهار =