بیانیه

بیانیه مجمع جهانی صلح اسلامی در محکومیت جنایات اخیر در غزه

بسمه تعالي

 

 

در حالی که غزه نزدیک به دو سال است که در محاصره اشغالگران فلسطین قرار دارد، این روزها بار دیگر با تحمل اقدامات غیر انسانی رژیم اسرائیل سکوت جامعه بین‏المللی را بیش از پیش به قضاوت وجدان‏های بیدار و آزاده سپرد.

اکنون متأسفانه مردم غزه با بدترین شرايط ناشی از محاصره در معرض نسل‎‏كشي رژيم غیر قانونی اسرائيل قرار گرفته‏اند و اين جنايات از سوي قدرت‏هاي بزرگ نيز حمايت مي‏شود. هر چند مردم آزاده جهان و سازمان‏های طرفدار صلح واقعی در برابر اين جنايت هولناك و نسل‏كشي‏ها سکوت نکرده‏اند اما هنوز هم کشتار مردم غیر نظامی و بی‏گناه غزه بدون توجه به جامعه بشری و محکومیت آن در افکار عمومی و خواست سازمانهای غیر دولتی ادامه دارد.

مجمع جهاني صلح اسلامي، با ابراز انزجار از اين نسل‏كشي ضمن محکومیت جنایات اسرائیل، همه صلح طلبان جهان را دعوت مي‏كند تا در برابر فاجعه انساني غزه سكوت اختيار نكنند از طریق مجاری رسانه‏اي ، طبل رسوائي رژيم صهيونيستي و حاميان آنان را در مجامع جهاني به صدا در آورند.

مجمع جهاني صلح اسلامي، فاجعه جنايات رژيم صهيونيستي را محكوم مي‏نمايد و از جامعه بین‏المللی می‏خواهدکه از حقوق مردم مظلوم غزه دفاع کند و همه وجدانهای بیدار در جهان را فرا می‏خواند، اقدام مناسب نهادهای بین‏المللی را خواستار شوند.

غزه در زیر گلوله باران اشغالگران، چشم اميد به ياري همه آزادگان جهان دوخته‏است و امروز اين تكليف انساني بر دوش تمامي صلح طلبان جهان به ويژه نخبگان و فعالان عرصه صلح سخت سنگيني مي‏كند و كوتاهي در انجام اين مهم، روسياهي و رسوائي فرداي تاريخ را رقم خواهد زد.

 

 

مجمع جهانی صلح اسلامی، همه ملتها و سازمانهای غیر دولتی طرفدار حقوق بشر، عدالت و صلح را به تشکیل مجمع حمایت از حقوق قربانیان غزه به منظور دفاع موثر از حقوق آنان و گام برداشتن در صلح واقعی برای مردم به دور از اشغال و سلطه رژیم‏های نژادپرست فرا می‏خواند.

 

 

 

مجمع جهانی صلح اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 4 = چهار