اخبار

تظاهرات ساکنان لندن مقابل سفارت رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین

همزمان با تداوم جنایات نیروهای رژیم موقت صهیونیستی در فلسطین اشغالی شماری از ساکنان شهر «لندن» پایتخت انگلیس به خیابان‌ها آمدند و علیه نیروهای صهیونیستی شعار دادند.

همزمان با تداوم جنایات نیروهای رژیم موقت صهیونیستی در فلسطین اشغالی، شماری از ساکنان شهر «لندن» پایتخت انگلیس به خیابان‌ها آمدند وعلیه نیروهای صهیونیستی شعار دادند.

به گزارش شماره یکشنبه روزنامه «ینی شفق» صدها نفر از ساکنان لندن به خیابان‌ها آمدند تا مخالفت خود را با حملات اخیر نیروهای رژیم اسرائیل به مسجد الاقصی اعلام کنند.

 در این تظاهرات که در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در لندن برگزار شد، تظاهرکنندگان خشونت صهیونیست‌ها را محکوم و همبستگی خود را با مردم فلسطین اعلام کردند.

واکنش‌های بین‌المللی به تجاوزات رژیم صهیونیستی در حالی ادامه دارد که تنش‌ها در سراسر قلمرو فلسطینیان پس از یورش نظامیان صهیونیست به مسجدالاقصی در قدس شرقی و بیرون راندن نمازگزاران در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه تشدید شد.

بامداد پنجشنبه  گذشته  جوانان فلسطینی در اعتراض به تهاجم مجدد صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی، در شهرهای مختلف با نظامیان اشغالگر درگیر شدند که به گفته منابع بیمارستانی، ده‌ها فلسطینی در درگیری با صهیونیست‌های تروریست در کرانه باختری و داخل «خط سبز» زخمی شدند.

هزاران تبعه فلسطینی و اعراب ساکنان ایالات متحده آمریکا و همچنین فعالان اتحاد بین‌المللی روز شنبه در چند شهر مهم سراسر آمریکا در اعتراض به یورش صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی در قدس اشغالی تظاهرات برپا کردند.

تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد معترضان را در حالی در خیابان‌های شهرهای مهم آمریکا از جمله نیویورک نشان می‌دهد که سکوت دولت ایالات متحده در خصوص جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین را محکوم می‌کنند.

طبق این گزارش، راهپیمای‌های گسترده در شهرهای نیویورک‌، شیکاگو، دالاس، لس آنجلس، اوهایو، تگزاس، کالیفرنیا، مینه‌سوتا تحت پرچم “الاقصی را رها کنید» برگزار شد و معترضان از مقام‌های اشغالگر رژیم صهیونیستی تقاضا کردند که تعدی به مسجدالاقصی را متوقف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − شش =