اخبار

حمله رسانه‌های صهیونیستی به نتانیاهو به دلیل ناتوانی در مقابله با مقاومت

حمله رسانه‌های صهیونیستی به نتانیاهو به دلیل ناتوانی در مقابله با مقاومت

برخی رسانه های رژیم صهیونیستی بامداد چهارشنبه از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم به دلیل آن چه که ناتوانی در مقابله با قدرت نظامی و حمله نیروهای مقاومت خواندند، انتقاد کردند.

از خبرگزاری «سما» فلسطین، نتانیاهو که در امور داخلی سرزمین‌های اشغالی دچار مشکل شده است، این بار به علت ناتوانی در رویارویی با نیروهای مقاومت فلسطین مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

در همین راستا، تارنمای خبری ۰۴۰۴ رژیم صهیونیستی که شب گذشته مورد حمله شدید سایبری قرار گرفت، با انتقاد از بی بی نوشت: نتانیاهو هیچ گونه طرحی برای مقابله با مقاومت و عملیات بزرگ در غزه ندارد.

این پایگاه خبری نوشت: نتانیاهو به همه میدان‌ها و تمام جبهه‌هایی که اسرائیل با آن روبه روست، اینگونه نگاه می‌کند که می خواهد بصورت محدود پاسخ دهد، بطوری که تنها بخشی از زیرساخت‌های [فلسطینیان] در غزه را هدف قرار می دهد و دامنه این حملات فراتر نمی‌رود.

براساس گزارش این پایگاه خبری، بر اساس دیدگاه امنیتی نتانیاهو که بطور کامل مورد حمایت فرماندهان دستگاه امنیتی اسرائیل است، تل آویو در حال حاضر می خواهد که هرگونه رویارویی احتمالی را به تعویق بیندازد.

یک فعال صهیونیست به نام «لیسین» نیز گفت: نتانیاهو شما بیداری درحالی که جنوب اسرائیل با موشک‌های غزه می سوزد؟

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی سه شنبه شب در چندین مرحله تهاجم هوایی به مناطق مختلف نوار غزه را آغاز کردند و به دنبال این اقدام، نیروهای مقاومت فلسطین در اقدامی تلافی جویانه شهرک های اطراف نوار غزه را آماج حملات راکتی و موشکی قرار دادند.

طبق برآورد منابع صهیونیستی از بامداد روز سه شنبه تاکنون ۱۰۰ موشک از غزه به سرزمین های اشغالی شلیک شده است.

منابع عبری زبان گزارش دادند که به دنبال این موشک تاکنون یک شهرک نشین ۴۶ ساله و یک زن صهیونیستی ۶۳ ساله در نتیجه شلیک راکت‌های مقاومت زخمی شدند.

به دنبال این حملات، گزارش‌های تأیید نشده از شهادت دو فلسطینی حکایت دارد، هرچند که وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه رسما اعلام کرد که تا این لحظه کسی در حملات ارتش رژیم صهیونیستی به این باریکه به شهادت نرسیده است.

این حملات پس از آن صورت گرفت که پایگاه خبری عبری زبان واللا سه شنبه شب اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی خود را برای حمله گسترده به غزه آماده می‌کند و شاید این حمله امشب انجام گیرد.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز سه شنبه شب از فرماندهان وزارت جنگ خواست که به حملات راکتی و موشکی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی پاسخ دهند.

وی گفت که ارتش این رژیم بمدت یک یا دو روز به سوی تشدید حملات علیه نوار غزه پیش خواهند رفت.

گروه‌های مقاومت فلسطین نیز سه‌شنبه شب نیز در مجموع ۳۷ موشک راهی شهرک‌های صهیونیست‌نشین در جنوب فلسطین اشغالی کردند.

این حملات راکتی سه شنبه به دنبال شهادت شیخ «خضر عدنان» در زندان‌های رژیم صهیونیستی انجام گرفت و طی آن شهرک‌های صهیونیست‌نشیبن «سدیروت»، «نیر عام»، «ایرز»، «ایبیم» و «شعار هنیگیف» هدف قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 × = هفت