اخبار, اسلاید شو

معرفی کتاب مکتب شهید سلیمانی در اندیشه نخبگان

 

کتاب مکتب شهید سلیمانی در اندیشه نخبگان ، مجموعه‌ای از سخنرانی شخصیت‌ها و نخبگان مختلف از سرتاسر جهان در کنفرانس بین الملی«مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» است.

اندیشه مقاومت و مکتب شهید سلیمانی نیز جریان دارد و تا زمانی که صلح و عدالت، چهره رحمانی خود را به مردم در تمام نقاط جهان نشان دهد ادامه خواهد داشت. بنابراین باید گفت که نه تنها این کتاب، بلکه ده‌ها کتاب دیگر لازم است تا بتوان اهمیت اندیشه‌ها و مکتب شهید سلیمانی را در روند ظهور تمدن نوین اسلامی تبیین نمود. این امر نشان می‌دهد که آنچه انسان‌ها را ماندگار می‌کند فکر، اندیشه و تأثیرگذاری در جریان تاریخ است. لذا ما و نسل آینده، تأثیر مکتب شهید سلیمانی را در تمامی مراحل رشد و شکوفایی تمدن نوین اسلامی خواهیم دید و لمس خواهیم کرد. امید آن داریم که با پژوهش‌های علمی و تحقیقات جامع در حوزه مکتب شهید سلیمانی، آن را به عنوان یکی از پیشران‌های تمدن نوین اسلامی تبیین نماییم.

کنفرانس «مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» همزمان با صدور بیانیه گام دوم انقلاب در بهمن ماه سال 1399 توسط مجمع جهانی صلح اسلامی با همکاری انجمن رهپویان فرهنگی ایرانیان و اندیشکده راهبرد فرهنگ برگزار شد. ناگفته نماند که بسیاری از نخبگان و پژوهشگران علاقه‌مند نیز اقدام به ارسال مقاله پژوهشی برای کنفرانس کرده‌اند که به لطف الهی به زودی در کتاب مقالات برگزیده منتشر خواهد شد.

این برگ سبز، تحفه‌ای است تقدیم به روح بزرگ شهید سلیمانی، همسنگران، همفکران و تمامی کسانی می‌گردد که دل در گرو مکتب این شهید والامقام و صلح عادلانه و ساختن جهانی امن برای همه انسان‌ها از هر زبان، نژاد و جغرافیایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 1 = هشت