اخبار

۶۰ وب‌سایت رژیم صهیونیستی هدف حمله سایبری قرار گرفت

۶۰ وب‌سایت رژیم صهیونیستی هدف حمله سایبری قرار گرفت

تهران- ایرنا- رسانه‌های رژیم صهیونیستی شنبه شب گزارش دادند، در ۲ روز گذشته ۶۰ وب‌سایت این رژیم بر اثر حملات سایبری آسیب دیدند.

به گزارش ایرنا از فلسطین الیوم، کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد، این حمله سایبری بزرگترین حمله در سال‌های اخیر است که مجموعه بزرگی از وب‌سایت‌های اسرائیلی (صهیونیستی) را هدف قرار داده است که در نتیجه، ۶۰ سایت در طول ۲ روز گذشته آسیب دیدند.

بر اساس این گزارش، کارکنان بخش فناوری‌های پیشرفته در (رژیم) اسرائیل تأیید کردند که آسیب به بخش فناوری ناشی از حملات سایبری زیاد و محسوس بوده و بازگرداندن اعتماد سرمایه گذاران، تجار و شرکت‌های بین المللی دشوار خواهد بود.

این رسانه صهیونیستی افزوده است: سرمایه گذاران امروز از حکومت افراطی که مردم را به سوی فروپاشی اخلاقی و دموکراتیک می‌کشاند، می‌ترسند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی شب گذشته (جمعه) اعلام کرده بود که وب سایت شرکت برق این رژیم به دلیل حملات مداوم سایبری از صبح روز جمعه از دسترس خارج شده است.

همچنین وب‌سایت «پُست» رژیم اسرائیل و چندین وب‌سایت متعلق به بانک‌ها از جمله «یئومی»، «دیسکونت»، «میزراحی- طفاحوت»، «مرکنتیل»، «بیروشلایم» (قدس)، «مساد»، «اوتسار هحیال» و «هبینلیئومی» از کار افتادند.

بنا به اعلام رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از جمله وب سایت‌هایی که از کار افتاده است، سایتی مربوط به صنعت خودرو بوده است.

هفته گذشته نیز حملات سایبری، شبکه کامپیوتری شرکت پُست رژیم اسرائیل را هدف قرار داد و در نتیجه آن ارائه خدمات پستی مختل شد. همچنین یک حمله سایبری آبیاری مزارع در مناطق وسیعی که توسط رژیم اسرائیل اشغال شده بود را مختل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ شش = 9