بیانیه

رئیس مرکز اسلامی تورنتو: تکریم واقعی سپهبد شهید سلیمانی ادامه دادن راهش تا تحقق اهداف ماموریت اوست

دکتر ظفر بنگاش، رئیس مرکز اسلامی تورنتو، امروز سه شنبه، 3 اسفند ماه در چهارمین  روز از سومین کنفرانس بین المللی «مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» که از 30 بهمن ماه در تهران آغاز به کار کرده است، درباره فرمانده شهید سپاه قدس ایران گفت:
« شهید بزرگوار سردار حاج قاسم سلیمانی، یکی از بزرگترین استراتژیست ها، و یکی از فداکارترین افراد در راه اسلام خواهی، عدالت خواهی و  حق جویی نه تنها در خاورمیانه بلکه در سراسر جهان بود. وی  از خط مقدم (نيروهاي خود را) رهبری می کرد و  همراه با مردانی که مسئولیت آنها را بر عهده داشت در جنگ شرکت می کرد. این استراتژی درخشان او در عراق و سوریه بود که تروریست های داعش را که مورد حمایت آمریکا، صهیونیست ها و تعدادی از رژیم‌های خاورمیانه بودند، شکست داد. باز هم این سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود که  بین جنبش حماس و جهاد اسلامی در فلسطین، حزب الله لبنان، جنبش مقاومت در عراق و سوریه و رزمندگان انصارالله در یمن ارتباط و هماهنگی ایجاد کرد.»
این اندیشمند مقیم کانادا در ادامه تاکید کرد:
«شهید سلیمانی پس از شهادت برای امپریالیسم و صهیونیسم به تهدیدی خطرناک تر تبدیل شده است. هدف نهایی ماموریت او   بیرون راندن امپریالیست ها و خلاصی از رژیم نامشروع صهیونیستی اشغالگر فلسطین از این منطقه بود.  ما و کسانی که هنوز در صحنه هستند باید آگاه باشیم و برای اینکه او را به درستی تکریم کنیم باید اطمینان حاصل کنیم که مأموریتی که او شروع کرده تا تحقق اهداف نهایی ادامه خواهد یافت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 − یک =