اخبار

یورش صهیونیست‌ها به «اریحا» و شهادت یک فلسطینی

نظامیان رژیم اسرائیل همزمان با تظاهرات سراسری علیه کابینه این رژیم، به شهرک اریحا یورش برده است که در اثر آن یک نفر شهید و دو تن دیگر زخمی شده‌اند. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، نظامیان رژیم اسرائیل به اردوگاه عقبه در شهرک اریحای کرانه باختری فلسطین یورش برده و یک خانه را در این اردوگاه به محاصره درآوردند و با نیروهای فلسطینی درگیر شدند. هلال احمر فلسطین در آمار خود از تعداد زخمی‌های این حمله اعلام کرد که در نتیجه این یورش سه نفر زخمی شده بود که یک تن به شهادت رسیده و حال دو تن دیگر نیز وخیم است. روزنامه عربی یدیوت آحارانوت نیز شهادت حداقل یک فلسطینی را در اردوگاه عقبه تأیید کرده است. رسانه های فلسطین گزارش دادند که نظامیان رژیم اسرائیل مانع از ورود نیروهای امداد رسانی فلسطین به این اردوگاه برای کمک به مجروحان می‌شوند. این یورش صهیونیست‌ها به شهرک اریحا در حالی صورت گرفته است که سراسر فلسطین اشغالی شاهد اعتراض علیه اقدامات کابینه نتانیاهوست و رژیم اسرائیل از این بیم دارد این تظاهرات که برای آن فراخوان گسترده‌ای داده شده، باعث عملیات ضد صهیونیستی شود. بیشتر بخوانید خشونت صهیونیست‌ها صدای اشغالگران فلسطین را هم در آورد هاآرتص: خاموش‌کردن آتش کرانه باختری امری بسیار دشوار است یک گام دیگر نتانیاهو برای «کودتا» بزرگترین تظاهرات علیه کابینه رژیم اسرائیل انتهای پیام/

نظامیان رژیم اسرائیل همزمان با تظاهرات سراسری علیه کابینه این رژیم، به شهرک اریحا یورش برده است که در اثر آن یک نفر شهید و دو تن دیگر زخمی شده‌اند.

نظامیان رژیم اسرائیل به اردوگاه عقبه در شهرک اریحای کرانه باختری فلسطین یورش برده و یک خانه را در این اردوگاه به محاصره درآوردند و با نیروهای فلسطینی درگیر شدند.

هلال احمر فلسطین در آمار خود از تعداد زخمی‌های این حمله اعلام کرد که در نتیجه این یورش سه نفر زخمی شده بود که یک تن به شهادت رسیده و حال دو تن دیگر نیز وخیم است.

روزنامه عربی یدیوت آحارانوت نیز شهادت حداقل یک فلسطینی را در اردوگاه عقبه تأیید کرده است.

رسانه های فلسطین گزارش دادند که نظامیان رژیم اسرائیل مانع از ورود نیروهای امداد رسانی فلسطین به این اردوگاه برای کمک به مجروحان می‌شوند.

این یورش صهیونیست‌ها به شهرک اریحا در حالی صورت گرفته است که سراسر فلسطین اشغالی شاهد اعتراض علیه اقدامات کابینه نتانیاهوست و رژیم اسرائیل از این بیم دارد این تظاهرات که برای آن فراخوان گسترده‌ای داده شده، باعث عملیات ضد صهیونیستی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت − 2 =